DARMOWA DOSTAWA OD 160 zł.

Szukaj

100% POLSKA BIELIZNA Due Lune

Irena, 15.05.2021
100% POLSKA BIELIZNA Due Lune

Zapraszam Was w niesamowitą podróż w świat bielizny z Due Lune u progu 4  urodzin.

Ekskluzywna bielizna damska Due Lune jest projektowana i szyta w Polsce. To właśnie w tym tkwi wyjątkowość danej marki. Od projektu do realizacji zamówienia wykonuje to jedna osoba - projektant marki :)

Każdy projekt powstaje w małej zacisznej pracowni, w oparciu o polskie produkty i zasilany jest włoskimi koronkami. Pierwsza kolekcja powstała z myślą o kobietach o mniejszych piersiach. Jednym z pierwszych wyjątkowych kompletów jest: Bralette Terra, Bralette V Terra i figi do niego.

Zaskakujące jest to że zanim powstanie biustonosz przewidzieć trzeba jak może zachować się wybrany surowiec, jaki docelowy model można by z niego stworzyć. Z czym połączyć surowiece i jakich dodatków użyć jako obszywkę, ramiączko, haftkę, regulatorki oraz zaczepy.

Najmniej skomplikowany biustonosz - Terra V złożony jest z 18 elementów które w poszczególnej kolejności trzeba uszyć używając odpowiednich maszyn i technologii z tym związanej.

A więc projekty powstają i są realizowane w Polsce - jest to gwarancją pełnej kontroli jakości. powstające w pełnej miłości pasji do projektowania czy jest to biustonosz, pas do pończoch czy na przykład body - możesz mieć pewność, że zostały wykonane z dbałością o szczegóły :)   

Due Lune to moje marzenie i pasja przelewania tworów wyobraźni, możliwość przetworzenia czegoś co jest płaską płaszczyzną materiału w przestrzenną bryłę. Za tym kryje się prawdziwa magia!

Poszukiwanie i dobieranie surowców, dodatków i furnitury... Stworzenie pierwszej niepowtarzalnej na całym Świecie sztuki biustonosza, majteczek czy innej części damskiej garderoby, w oparciu o zdobytą wiedzę budowy kobiecego ciała - tworzenie wielu rozmiarów... I w rezultacie mogę obdarować Was, miłe Panie tym co potrafię i lubię najbardziej: uszyć, spakować i wysłać zamówioną rzecz by mogła spełniać oczekiwania innych osób:) Niesamowite uczucie i radość oraz czas!